Služby VERA PLUS s.r.o.

AKTUALIZOVÁNO 2009/01

Vedení účetnictví a daňové evidence Zpracování podvojného účetnictví i daňové evidence včetně účetní závěrky

Vedení účetnictví a daňové evidence Zpracování daňových přiznání - DPH, silniční daň, daň z převodu nemovitosti, daně z příjmů PO a FO, aj.

Vedení účetnictví a daňové evidence Celková rekonstrukce účetnictví

Vedení účetnictví a daňové evidence Zpracování mezd a firemní personalistika

Vedení účetnictví a daňové evidence Zastupování při jednání s úřady

Vedení účetnictví a daňové evidence Účetní supervize – promyslete si, zda se Vám nevyplatí tato profesionální služba, protože v mnoha případech je levnější než vlastní interní účtárna nebo standardní externí účetnictví.

Vedení účetnictví a daňové evidence Mzdový outsourcing – ušetříte naší službou a ještě Vás zbavíme starostí. Pomůžeme Vám se soustředit na to, co umíte nejlépe a Vy nás necháte dělat to co my umíme efektivněji.

Vedení účetnictví a daňové evidence Daňové a ekonomické poradenství – nechte na nás starosti ve Vašem oboru podnikání a ponechte na nás starosti v oblasti účetnictví a daňové evidence.

Vedení účetnictví a daňové evidence Podnikatelské poradenství – změny v podnikatelském prostředí jsou více než časté, a kladou nemalé nároky na majitele a manažery firem. Ponechte je na nás a získejte výhodu oproti konkurenci.

Cílem firmy VERA PLUS s.r.o. je poskytovat všem klientům taková řešení,vrámci vedení účetnictví a daňové evidence, která jim šetří čas i peníze. Přesvěčte se o našich kvalitách i Vy.
 SiteMap | xHTML | css | © 2008 created by sedin