WEB DESIGN

Tvorba internetových prezentací šitých přimo na míru Vaší společnosti

Zabýváme se taktéž tvorbou internetových stránek od jednoduchých prezentací v html a css vhodných zejména pro malé a střední firmy včetně optimalizace pro vyhledávače.

V případě, že si chcete obsah stránek editovat sami, vytvoříme Vám internetovou prezentaci pomocí redakčního systému TYPO3, který patří mezi nejrozsáhlejší a nejkomplexnější systémy pro správu obsahu využívající kombinaci PHP a MySQL.

Prezentaci zařídíme na vaši stávající pokud ji máte, nebo vše zařídíme včetně domény (www.cokoli.cz) a vhodného web hostingu.

Redakční systém

www.skoleni.apolloautoskola.cz - pravidelné školení řidičů, referentské a BOZP školení.

www.jarota.cz - Jaroměřská airsoftová rota.

www.agama-pardubice.cz - střechy a střešní systémy Pardubice.

HTML a css

www.pasazApollo.cz

www.apolloAutoskola.cz - řidičský průkaz AM, A1, A, B, B+E, C, C+E, D, školení řidičů včetně zkoušky pomocí moderní techniky,kondiční jízdy. Provádíme vyšetření: psychologické, neurologické, encefalografem.

www.penzionJavorina.cz - levné ubytování v rodinném penzionu v centru města Uherský Brod.

www.hotel-apollo.cz - příjemné ubytování v centru města Uherský Brod.

www.reko-sro.cz - výroba, prodej a servis transportních a dopravních pásů, hnacích řemenů, technických výrobků z kůže a nově i elevátorových (korečkových) pásů.

www.orea-kovo.cz - naše firma poskytuje kusové a malosériové zakázky různých složitostí.

www.tv-reklama.cz - Společnost TIMEZONE, s.r.o. nabízí kompletní reklamní služby, týkají se outdoorové i indoorové reklamy. Umožníme Vám mnohonásobné zviditelnění Vaší firmy na velkoplošné LED obrazovce.

 SiteMap | xHTML | css | © 2008 created by sedin